FSC4.512H
Shoulder Height A 1 in
25 mm
Width B 4.5 in
114 mm
Max Length C 12 in
305 mm
Flange D 1 in
25 mm
Diameter L 5 in
127 mm
Overall Flange Width Q 7 in
178 mm
Frame Length6
Frame Width32
Material (sq inch)192
Selling UnitEA
Units per Package1
Stock FlagS
Return CodeN
Lead Time (days)10
Country of OriginUSA
SKU: FSC4.512H Category:
Additional information
Weight 1.38 lbs
Dimensions 12 × 4.5 × 1 in