FSC3.512H
Shoulder Height A 0.75 in
19 mm
Width B 3.5 in
89 mm
Max Length C 12 in
305 mm
Flange D 0.75 in
19 mm
Diameter L 3.5 in
89 mm
Overall Flange Width Q 5 in
127 mm
Frame Length8
Frame Width16
Material (sq inch)128
Selling UnitEA
Units per Package1
Stock FlagS
Return CodeN
Lead Time (days)10
Country of OriginUSA
SKU: FSC3.512H Category:
Additional information
Weight 0.92 lbs
Dimensions 12 × 3.5 × 0.75 in