FSC0423.5H
Shoulder Height A 0.75 in
19 mm
Width B 4 in
102 mm
Max Length C 23.5 in
597 mm
Flange D 0.75 in
19 mm
Diameter L 3 in
76 mm
Overall Flange Width Q 5 in
127 mm
Frame Length12
Frame Width32
Material (sq inch)384
Selling UnitEA
Units per Package1
Stock FlagS
Return CodeN
Lead Time (days)10
Country of OriginUSA
SKU: FSC0423.5H Category:
Additional information
Weight 2.75 lbs
Dimensions 23.5 × 4 × 0.75 in