CRR2.50811H
Height A 2.5 in
64 mm
Width B 7.75 in
197 mm
Height To Shoulder D 1 in
25 mm
Radius Centerline G 11 in
279 mm
Degree Of Turn J 180 in
180 mm
Frame Length24
Frame Width36
Material (sq inch)864
Selling UnitEA
Units per Package1
Stock FlagS
Return CodeN
Lead Time (days)10
Country of OriginUSA
SKU: CRR2.50811H Category:
Additional information
Weight 6.19 lbs
Dimensions 7.75 × 2.5 in