CRR2.50518H
Height A 2.5 in
64 mm
Width B 5 in
127 mm
Height To Shoulder D 1.5 in
38 mm
Radius Centerline G 18 in
457 mm
Degree Of Turn J 90 in
90 mm
Frame Length24
Frame Width48
Material (sq inch)1152
Selling UnitEA
Units per Package1
Stock FlagS
Return CodeN
Lead Time (days)10
Country of OriginUSA
SKU: CRR2.50518H Category:
Additional information
Weight 8.25 lbs
Dimensions 5 × 2.5 in